fbpx

Dlaczego szkolenia online?

Szkolenia online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dbają o swój rozwój, ale nie znajdują zbyt wiele wolnego czasu. Dzięki wygodniej formule kursu online uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Co więcej, każdą lekcję może przerobić powtórnie, bez konieczności ponoszenia kolejnych kosztów.

Tanie szkolenia marketingowe

Czy szkolenie marketingowe może być tanie? Tak! Nie muszę wynajmować sali szkoleniowej, inwestować swojego czasu na dojazd i wykład. Oddaję w Twoje ręce gotowy materiał szkoleniowy online, dzięki czemu mogę zaproponować go w dobrej cenie. Nie tylko kupujesz tani kurs marketingowy, ale także Ty oszczędzasz swój czas i pieniądze. Kursu online słuchasz siedząc wygodnie w swoim fotelu wtedy, kiedy masz na to ochotę. Nie wydajesz na dojazd i nie tracisz dnia pracy.

Po co Ci kurs marketingowy?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub dopiero zamierzasz nim być i nadal masz poczucie, że marketing to jakaś czarna magia – z całą pewnością musisz zacząć od kursu podstawowego z zakresu marketingu. Jeśli jesteś już marketerem, ale nadal pojawiają Ci się jakieś pytania (co w tej nieustannie zmieniającej się branży jest nieuniknione), to z pewnością musisz co jakiś czas poszerzać swoją wiedzę.

Jak uczyć się marketingu?

Możesz:

  • śledzić informacje branżowe i pisma specjalistyczne,
  • rozczytywać się w klasyce marketingu i w nowych książkach z tej dziedziny,
  • czytać blogi speców od marketingu,
  • oglądać vlogi doświadczonych marketerów,
  • słuchać podcastów o marketingu i rozwoju biznesu,
  • uczestniczyć w konferencjach branżowych,
  • uczestniczyć w kursach i szkoleniach stacjonarnych i/lub online.

Marketingowe panta rhei

Jestem zwolenniczka tezy, że marketing nie lubi bezruchu. Jest to branża, która w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Właśnie dlatego każdy, kto poświęca się tej dziedzinie MUSI dbać o swój rozwój. Bez tego przepadnie… Oczywiście możesz uważać, ze wiesz wszystko. Możesz tez posłuchać czasem jak działać skutecznie i nie wyrzucać pieniędzy w błoto:

Słuchaj podcastu

Mam nadzieję, że odnajdziesz w marketingu taką pasję i radość, jaką ja odnajduję i pomogę Ci działać jeszcze lepiej! Do dzieła!

Podziel się ze znajomymi:
admin
admin

No Comments

Write a Reply or Comment

Inwestuj w siebie, aby mądrze inwestować w marketing

Szukasz szkolenia online z zakresu marketingu? Jesteś we właściwym miejscu!

Śledzisz trendy? Jeśli tak, to wiesz już zapewne, że jednym z przewidywanych trendów na rok 2020 ma być dalszy rozwój edukacji online na różnym poziomie i wzrost popularności uczenia się online. Nie ma się czemu dziwić, bo szkolenia i kursy online są niezwykle wygodne i często dużo tańsze niż stacjonarne odpowiedniki. Szkolenia marketingowe dostępne na rynku nie należą zazwyczaj do tanich. Niewiele jest także szkoleń z marketingu na poziomie podstawowym, a przecież kiedyś trzeba zacząć!

Jeśli jesteś na początku swojej marketingowej drogi zaglądaj tu nie tylko po coraz to nowe marketingowe szkolenia online, ale także czytaj bloga i słuchaj podcastu. Zapraszam Cię do fascynującego świata marketingu online, który każdego dnia będzie pomagał Ci zarabiać więcej!

Doceń wartość swojej wiedzy i zostań profesjonalnym Marketing Managerem w swojej firmie. To Ty trzymaj ster i dmuchaj w żagle, aby kurs w stronę słońca był już zawsze czystą przyjemnością!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial