fbpx

Jak zdobyć nowe klientki na paznokcie, rzęsy, makijaż… czyli jak ugryźć marketing salonu kosmetycznego

Jak pozyskać nowych klientów, to chyba podstawowe pytanie jakie zadaje sobie przedsiębiorca każdej branży. Jeśli samodzielnie dbasz o to, aby odwiedzały Cię nowe klientki, jesteś być może szefową, kosmetyczką, stylistką i marketerką w jednym. Szacun!

Zacznij od podstaw marketingu

Znasz się na swoim fachu, ale czy przypadkiem nie czujesz, że marketing nie jest jeszcze tą dziedziną, w której czujesz się bezpiecznie? Jeśli jesteś na początku swojej drogi, zapewne nie masz jeszcze mega budżetu na reklamę i zlecenie działań promocyjnych agencjom reklamowym, dlatego siłą rzeczy musisz sobie radzić sama. Nie jesteś jedyna! Większość przedsiębiorców tak zaczyna. Aby nie tracić czasu na chybione i nieskuteczne działania naucz się podstaw marketingu. To wcale nie musi być trudny i długotrwały proces!

Ile kosztuje wiedza, a ile… niewiedza?

Prowadzę agencję marketingową. Znam się na tym co robię, ponieważ nie tylko przez lata studiowałam wiedzę z tego zakresu, ale też mam za sobą kilkanaście lat pracy w działach marketingu różnych firm. Wiele moich umiejętności zdobyłam wcale nie w toku studiów, ale zupełnie sama, ucząc się nowych narzędzi i słuchając mądrzejszych od siebie. Ty też możesz tak zrobić. W Internecie znajdziesz skarbnicę wiedzy, darmowe narzędzia marketingowe, fachowe artykuły i nagrania. Musisz tylko poświęcić czas na zdobycie tej wiedzy, bo tylko od Ciebie zależy czy zrobisz coś sama, pozyskasz nowe klientki i zarobisz więcej, czy będziesz stać w miejscu, albo – co gorsza – będziesz wydawać kasę na marketing innym i to nie zawsze skutecznie.

Ostatnio podliczyłam ile warta jest moje wiedza. W ciągu ostatnich miesięcy zrobiłam dla siebie całkowicie samodzielnie kilka stron internetowych (również tą – z platformą e-learningową i sklepem online), masę projektów graficznych, napisałam wiele stron tekstów, mailingów, kampanii i… gdybym miała za to zapłacić innym, musiałabym wydać kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Myślisz pewnie, że zajęło mi to mnóstwo czasu. I dobrze myślisz 🙂 Zapewniam Cię jednak, że zlecając to innym, ja nie miałabym może zajętego czasu w takim zakresie, ale zadania, wcale nie byłyby szybciej wykonane. Śmiem nawet sądzić, że całość trwałaby o wiele dłużej, ponieważ kwestie akceptów i poprawek to ogrom czasu, który ma istotny wpływ na termin zakończenia całości prac.

Uporządkuj wiedzę na szkoleniu marketingowym online

Jeśli potrzebujesz wsparcia na nowej drodze, wybierz szkolenie marketingowe online, które poszerzy lub uporządkuje Twoją wiedzę na temat marketingu i wskaże właściwe kierunki działań. Dzięki temu pozyskasz nowe klientki i zarobisz podwójnie, bo nie wydasz na nieskuteczne reklamy i pracę innych w tym zakresie. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej,

TYLKO W LISTOPADZIE 80% ZNIŻKI NA NOWE SZKOLENIE:

https://marketingwglowie.pl/kursy/bez-kategorii/podstawy-marketingu-dla-branzy-kosmetycznej-szkolenie-online/
Podziel się ze znajomymi:
admin
admin

No Comments

Write a Reply or Comment

Inwestuj w siebie, aby mądrze inwestować w marketing

Szukasz szkolenia online z zakresu marketingu? Jesteś we właściwym miejscu!

Śledzisz trendy? Jeśli tak, to wiesz już zapewne, że jednym z przewidywanych trendów na rok 2020 ma być dalszy rozwój edukacji online na różnym poziomie i wzrost popularności uczenia się online. Nie ma się czemu dziwić, bo szkolenia i kursy online są niezwykle wygodne i często dużo tańsze niż stacjonarne odpowiedniki. Szkolenia marketingowe dostępne na rynku nie należą zazwyczaj do tanich. Niewiele jest także szkoleń z marketingu na poziomie podstawowym, a przecież kiedyś trzeba zacząć!

Jeśli jesteś na początku swojej marketingowej drogi zaglądaj tu nie tylko po coraz to nowe marketingowe szkolenia online, ale także czytaj bloga i słuchaj podcastu. Zapraszam Cię do fascynującego świata marketingu online, który każdego dnia będzie pomagał Ci zarabiać więcej!

Doceń wartość swojej wiedzy i zostań profesjonalnym Marketing Managerem w swojej firmie. To Ty trzymaj ster i dmuchaj w żagle, aby kurs w stronę słońca był już zawsze czystą przyjemnością!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial