fbpx

Platforma e-learningowa

Jak mogą wyglądać szkolenia online?

Szkolenia online dostępne na rynku edukacyjnym mogą być prowadzone w różny sposób:

  • lekcje możesz dostawać w mailach, przykładowo raz w tygodniu. Niby fajnie, bo siadasz to szkolenia online tylko wtedy kiedy Ci wygodnie. Czy jednak masz w sobie tyle motywacji i silnej woli, a w skrzynce tak mało maili, że faktycznie taki kurs marketingowy ukończysz? Maile zginą w gąszczu innych wiadomości i w rezultacie jeśli przerobisz pierwszą, może drugą… to będzie dobrze.
  • możesz otrzymać swój kurs online jako link do materiału multimedialnego z wykładem. OK, może trochę lepiej, ale nadal mail z Twoim szkoleniem marketingowym może się zgubić.
  • autor szkolenia oddaje w Twoje ręce profesjonalną platformę e-learningową. Jak to działa? Logujesz się na swoje konto, na którym widzisz wykupione przez siebie kursy i szkolenia marketingowe. Przerabiasz swoje lekcje w panelu e-learningowym wtedy, kiedy masz na to ochotę. Co więcej, widzisz na bieżąco swoje postępy. Brzmi lepiej? Pewnie!

Szkolenia i kursy marketingowe – e-learning

Marketing w głowie to szkolenia i kursy marketingowe online robione z głową. Właśnie dlatego oddaję w Wasze ręce profesjonalną platformę edukacyjną do nauki marketingu. Z czasem szkoleń i kursów marketingowych będzie tu coraz więcej. Docelowo znajdziecie tu zarówno mini szkolenia poruszające wąskie zagadnienia, jak również obszerne kursy, stanowiące kompedium wiedzy w określonym zakresie. Sami będzie mogli wybrać czego chcecie się nauczyć.

Nie znajdujesz tu interesujących Cię zagadnień?

Koniecznie mi o tym napisz, korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz tutaj. Zachęcam także do indywidualnych konsultacji online. Więcej o tej formie szkolenia znajdziesz tutaj.

Konsultacje marketingowe w Bielsku-Białej

Jeżeli wolisz rozmowę face to face, zapraszam na spotkanie w centrum Bielska-Białej. Możemy umówić dogodny termin i omówić w ramach konsultacji marketingowych nurtujące Cię problemy. Takie spotkanie rozliczane jest podobnie jak konsultacje online. Szczegóły znajdziesz tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, napisz mi o swoich oczekiwaniach korzystając z formularza kontaktowego.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial